Imperial mandarin

Модераторы: ivan3103, Таня

Аватара пользователя
VitaliyT
Супермодератор
Сообщения: 943
Зарегистрирован: 05 фев 2015, 22:33
Откуда: Тернопіль
Зовут: Віталій
Благодарил (а): 4006 раз
Поблагодарили: 1507 раз

Imperial mandarin

Сообщение VitaliyT » 22 апр 2021, 20:02

Imperial мандарин був випадковою розсадою, знайдений у саду на рівнині Ему, приблизно за 48 кілометрів на захід від Сіднея, Новий Південний Уельс приблизно 1890 року. І, як вважають, є випадкова мутація Середземноморського мандарина "Willowleaf", до якого він має значну схожість, та деяких інших мандарин - можливо, Emperor. Через свою ранню зрілість, привабливий зовнішній вигляд та приємний аромат, він має преміум-ринок на ринках.

Вважалося, що це гібрид "Willowleaf" × "Emperor" mandarin, але генотипування ізофермен Ashari et ін. (1989) вказали, що це можливо неправильно. Imperial мандарин (також відомий як Early Imperial), хоча і популярний в Австралії, сорт не вирощується комерційно в інших місцях.

Imperial мандарин дозріває рано, період збору врожаю може тривати з жовтня по грудень. Плід м’який, шкірка тонка, гладка і глянсова, з невеликим прилипанням, але не роздувається до зрілості, має характерний аромат і легко очищується. М'якоть солодка, колір шкірки жовто-оранжевий, сегментів 9-11, легко відокремлюються, вісь середня і порожниста, порівняно мало насіння. Смак приємний з привабливим ароматом. Фрукти мають відносно короткий термін зберігання 2–4 тижні.

Imperial адекватно зростає на різноманітних підщепах, хоча іноді на "Carrizo" та "Troyer" зазначається несумісність. На підщепі 'Cleopatra mandarin' дає плоди високої якості. У Квінсленді найчастіше використовуються «Cleopatra» та «Troyer», тоді як «Carrizo» є більш популярним у південних районах. Спостерігається тенденція до чергуючого плодоношення. Звичка дерева енергійна і прямостояча. Перехресні запилювачі можуть збільшити урожайність та розмір плодів.

Синоніми: Early Imperial, Improved.
Imperial004.jpg
Imperial_IMG_0268.jpg
Imperial_IMG_0262.jpg
imperi10.jpg
Imperial001.jpg
3033021901_7db8cb358f_o1.jpg
imperi12.jpg
Imperial_IMG_1546.jpg


Вернуться в «Сетчатый (C.reticulata)»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя