Водные процедуры

Модераторы: ivan3103, Sergiy

Аватара пользователя
dandr

Орден за выдающийся талант
Местный
Сообщения: 515
Зарегистрирован: 17 мар 2015, 11:26
Награды: 1
Откуда: Київ
Зовут: Олександр
Благодарил (а): 963 раза
Поблагодарили: 1443 раза

Re: Водные процедуры

Сообщение dandr » 30 ноя 2016, 14:29

potomok писал(а):Для обризгування спробував купляти "очищену" воду по 0,75 коп/л. Експеримент вдалий - жодного нальоту на листях, раніше на листях був білий наліт, що від водопроводгої, що від бюветної води

Дійсно така вода не залишає нальоту. Практикував раніше, коли було пару рослинок. Однак, я вже роки з два відмовився від обприскування (дуже рідко, в саму спеку). До хорошого цитруси (як і люди) звикають швидко. І власне, з цієї ж причини погано реагують, якщо такі хороші процедури, з якихось причин, пропускати. І нічого - всі живі здорові. Так само звикли і до "спартанських" умов.


Аватара пользователя
Heet
Местный
Сообщения: 622
Зарегистрирован: 06 май 2016, 10:33
Откуда: Полтава
Зовут: Виталий
Благодарил (а): 1460 раз
Поблагодарили: 832 раза

Re: Водные процедуры

Сообщение Heet » 30 ноя 2016, 14:38

dandr писал(а):
potomok писал(а):Для обризгування спробував купляти "очищену" воду по 0,75 коп/л. Експеримент вдалий - жодного нальоту на листях, раніше на листях був білий наліт, що від водопроводгої, що від бюветної води

Дійсно така вода не залишає нальоту. Практикував раніше, коли було пару рослинок. Однак, я вже роки з два відмовився від обприскування (дуже рідко, в саму спеку). До хорошого цитруси (як і люди) звикають швидко. І власне, з цієї ж причини погано реагують, якщо такі хороші процедури, з якихось причин, пропускати. І нічого - всі живі здорові. Так само звикли і до "спартанських" умов.


Не знаю, как Ваши комунальщики, а наши сейчас жарят так, что в квартире нечем дышать. И воздух по той же причине сухой до безобразия. Поэтому у меня "автоматический" увлажнитель - жена, не только регулярно брызгает, но и воду новую в брызгалку набирает :-)
Изображение

Аватара пользователя
dandr

Орден за выдающийся талант
Местный
Сообщения: 515
Зарегистрирован: 17 мар 2015, 11:26
Награды: 1
Откуда: Київ
Зовут: Олександр
Благодарил (а): 963 раза
Поблагодарили: 1443 раза

Re: Водные процедуры

Сообщение dandr » 30 ноя 2016, 14:41

Просто у меня все цитрусы круглый год на неотапливаемых лоджиях.


Вернуться в «Полив»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя