Tangerine Sunburst

Модераторы: ivan3103, Таня

VitaliyT
Местный
Зовут: Віталій
Благодарил (а): 3082 раза

Tangerine Sunburst

Сообщение VitaliyT » 13 июл 2015, 15:49

Санберст танжерин є гібридом Mandarine "Robinson" x Mandarine "Osceola",
Виведений 1961р. і випущений міністерством сільського господарства США в 1979р. в Орландо штат Флорида.
Напівранній сорт. Дерево середньо-росле, гілки тверді прямостоячі інколи з шипами, листя темно зелене, інколи зазубрені як у мандарина Robinson.
Плоди кисло-солодкі, ароматні, соковиті (42%), среднього розміру (5-7,5см), оранжево-червоні (нагадує колір помідора) чистяться досить тяжко.
Для досягнення максимального зав'язування плодів потрібні запилювачі дерев такі як Temple, Orlando, Nova і Minneola також оцінюються дуже добре з Robinson і Fallglo. Сорт дуже чутливий до пораження кліща.
Дозріває в кінці листопада, трохи пізніше ніж Robinson. Цей сорт підходить для спекотних і вологих районах. Для досягнення доброго смаку плоди повинні бути вирощені в жаркому кліматі інакше виглядатимуть краще ніж на смак.
Морозостійкість до -7
1.jpg
2.jpg
Изображение

VitaliyT
Местный

Re: Tangerine Sunburst

Сообщение VitaliyT » 11 янв 2019, 18:17

танжерин SUNBURST куплений в колективному заказі біля 5-ти років тому, досить крупним деревом в питомнику ADAVO разом із MICHAL. На даний момент ще досі нецвіли. Можливо щось підкажете в чому проблема?
SUNBURST.jpg
Изображение

Влад Пулика
Модератор
Зовут: Владислав
Благодарил (а): 648 раз

Сообщение Влад Пулика » 21 янв 2019, 16:35

VitaliyT писал(а):танжерин SUNBURST куплений в колективному заказі біля 5-ти років тому, досить крупним деревом в питомнику ADAVO разом із MICHAL. На даний момент ще досі нецвіли. Можливо щось підкажете в чому проблема?
SUNBURST.jpg
SUNBURST.jpg

Ми купляли у 2016 якщо не помиляюся перший раз. Тож всього максимум 3 роки пройшло. Можливо не підходять умови. Мої з адаво ці обидві рослини цвіли без проблем після зимовки у теплиці.
ИзображениеТворческая группа "Немножко творчества" приглашет всех любителей живописи http://vk.com/club76374753))
https://www.facebook.com/vlad.pulika

VitaliyT
Местный

Сообщение VitaliyT » 21 янв 2019, 17:25

Влад Пулика писал(а):
VitaliyT писал(а):танжерин SUNBURST куплений в колективному заказі біля 5-ти років тому, досить крупним деревом в питомнику ADAVO разом із MICHAL. На даний момент ще досі нецвіли. Можливо щось підкажете в чому проблема?
SUNBURST.jpg
SUNBURST.jpg

Ми купляли у 2016 якщо не помиляюся перший раз. Тож всього максимум 3 роки пройшло. Можливо не підходять умови. Мої з адаво ці обидві рослини цвіли без проблем після зимовки у теплиці.

порився в історії, отримано жовтень 2015. Взагальному я не витримав і привив в крону інший сорт і результат: вже прививка зацвіла. Не знаю інші по 2-3 рази вже зацвітали, а цей навіть не думає, хоча росте відмінно і показав чудову морозостійкість.
Изображение

Влад Пулика
Модератор
Зовут: Владислав
Благодарил (а): 648 раз

Сообщение Влад Пулика » 21 янв 2019, 18:11

VitaliyT писал(а):
Влад Пулика писал(а):
SUNBURST.jpg
SUNBURST.jpg

порився в історії, отримано жовтень 2015. Взагальному я не витримав і привив в крону інший сорт і результат: вже прививка зацвіла. Не знаю інші по 2-3 рази вже зацвітали, а цей навіть не думає, хоча росте відмінно і показав чудову морозостійкість.

Перший цитрус отриманий з адаво весною-літом 2015 - Орландо,зацвів вперше весною 2018. Хоча ще та коняка. Зацвів саме після тривалої світлої холодної зимовки. В цілому після перенесення в теплицю з цвітінням взагалі нема проблем у рослин на цитрумело.
ИзображениеТворческая группа "Немножко творчества" приглашет всех любителей живописи http://vk.com/club76374753))
https://www.facebook.com/vlad.pulika

Вернуться в «Гибриды мандаринов: тангоры, танжело и др.»