Моя невелика колекція

Уважаемые форумчане! В это ветке мы рассказываем о своих коллекциях растений. Есть ко всем просьба в начале своей темы размещать список ваших растений. Это позволит легче ориентироваться другим пользователям и сделает работу форума более удобной.

Модератор: Влад Пулика

Vova
Зовут: Володя
Благодарил (а): 12 раз

Re: Моя невелика колекція

Сообщение Vova » 12 янв 2019, 17:31

VitaliyT писал(а):Достигає голубіка Elizabeth, як і очікував смак чудовий, дуже солодкий, навіть хотілось би легкої кислинки.
1.jpgimgonline-com-ua-Compressed-aC5bhqF4lPQnP.jpg
1.jpg
imgonline-com-ua-Compressed-aC5bhqF4lPQnP.jpg

Як на мене для лохини явно бракує кислотності грунту, листочки мають бути темно-зеленими. Ти слідкуєш за кислотність?

VitaliyT
Местный
Зовут: Віталій
Благодарил (а): 2846 раз

Сообщение VitaliyT » 12 янв 2019, 19:08

Vova писал(а):
VitaliyT писал(а):Достигає голубіка Elizabeth, як і очікував смак чудовий, дуже солодкий, навіть хотілось би легкої кислинки.
1.jpgimgonline-com-ua-Compressed-aC5bhqF4lPQnP.jpg
1.jpg
imgonline-com-ua-Compressed-aC5bhqF4lPQnP.jpg

Як на мене для лохини явно бракує кислотності грунту, листочки мають бути темно-зеленими. Ти слідкуєш за кислотність?

Володя, все вірно, на листочках видно явну нехватку кислотності. Проблема рішилась підкисленням оцету, но краще використовувати сірку. На весну планую замінити на покупний верховий кислий торф 250л з хвойним опадом.
Изображение

Vova
Зовут: Володя
Благодарил (а): 12 раз

Сообщение Vova » 13 янв 2019, 15:08

О то правильно я так теж зробив на своїх 18 кущиках, від врожаю гілки гнуться, правда все одно на весні треба підкислювати трохи, або ще краще шар мульчі з сіжої тирси (крім дубової) в 10-15 см. З посипкою карбамідом, років на 2 з кислотність нема проблем і росте дуже добре

sergey.nemesh

Сообщение sergey.nemesh » 16 янв 2019, 00:44

Доброго вечора як поживає ваш банан?

Вернуться в «Наши коллекции»