Daisy SL mandarin

Модераторы: ivan3103, Таня

Аватара пользователя
VitaliyT
Местный
Сообщения: 582
Зарегистрирован: 05 фев 2015, 22:33
Откуда: Тернопіль
Зовут: Віталій
Благодарил (а): 3524 раза
Поблагодарили: 1001 раз

Daisy SL mandarin

Сообщение VitaliyT » 20 июл 2020, 10:46

Daisy SL - селекція мандарину, розроблена і запатентована Каліфорнійським університетом в Ріверсайді, з опроміненого бутону диплоїдного мандаринового сорту "Daisy" який є гібридом мандаринів "Fortune x Fremont". Daisy SL відрізняє себе дуже низьким насінням (2,2 насіння / плід) у всіх ситуаціях перехресного запилення, відмінністю від "Daisy", який становить від 16-25 насінин на плід, в умовах перехресного запилення. Після того, як селекціонери UCR переконалися в потенціалі "DaisySL", університет випустив сорт, через десять років після того, як було випробувано перше дерево.
"DaisySL" дозріває взимку (середина грудня) і має свої якості якості плодів до лютого. Розмір плодів помірно великий (68 мм) в середньому 135 грам. Кожен плід має 10-11 сегментів, соковитий, в середньому становить 47 відсотків соку. Колір м’якоті глибоко помаранчевий, фрукти дуже соковиті з насиченим солодким і дуже виразним ароматом надзвичайно гладкою та тонкою шкіркою які досить легко очищати.
Підводячи підсумок, "Daisy SL" - це мандарин середнього сезону, який поєднує плоди середнього розміру відмінної якості та виробництва з низьким вмістом насіння, навіть у змішаних насадженнях.
DaisySL.jpeg
Изображение


Вернуться в «Гибриды мандаринов: тангоры, танжело и др.»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей