Fallglo mandarin

Модераторы: ivan3103, Таня

Аватара пользователя
VitaliyT
Местный
Сообщения: 582
Зарегистрирован: 05 фев 2015, 22:33
Откуда: Тернопіль
Зовут: Віталій
Благодарил (а): 3524 раза
Поблагодарили: 1001 раз

Fallglo mandarin

Сообщение VitaliyT » 20 июл 2020, 10:16

Ранній гібридний сорт 'Bower mandarin x Temple tangor'. Дерева Fallglo помірно енергійні, без шипів, вертикальні із досить густим листям, які нагадують Temple. Польові випробування показують, що Fallglo пристосований до центральних та південних регіонів Флориди. Спостереження показують, що Fallglo має помірну холодостійкість, меншу ніж у Orlando та Sunburst. Дерева сприйнятливі до відмирання гілочок, але проблема не була серйозною на великих деревах, але була серйозною на деяких маленьких деревах. Плоди Fallglo мають великі розміри, діаметром приблизно 3-3 1/4 дюйма. Плід у формі сплющений на верхівці, і як правило, має невеликий притиснутий пупок.
Сегментів 12-13 які легко відокремлюються. Колір м’якоті цинково-помаранчевий, плід соковитий і має приємний аромат. Приблизно 30-40 насінин при максимальному перехресному запиленні. Результати запилення свідчать про те, що для отримання плодів перехресне запилення не потрібно. Сік має чудовий темно-помаранчевий колір та приємний аромат, і його можна використовувати для змішування соків.
Середнє виробництво плодів, по суті, однакове для дерев, що розмножуються на підщепах Carrizo, Sour orange, Cleopatra та Swingle, і може бути дещо менше на Rusk та Limone. Розмір плодів однаковий для дерев на цих підщепах. Якість плодів найгірша на підщепі лимона, а великі плоди з дерев на цій підщепі схильні до грануляції на кінці стебла. Плід дозріває дуже рано сезон, раніше, ніж будь-який інший плід цього типу. Плід нагадує Temple, але на два місяці раніше і має кращий шкірний вигляд. Дерева і плоди набагато стійкіші до парші, ніж Temple.
imgonline-com-ua-Compressed-LaVCvACgEFy.jpg
fallg.jpg
Изображение


Вернуться в «Гибриды мандаринов: тангоры, танжело и др.»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей