Цитрусові із Oscar Tintori

Модератор: Bersagliero

Аватара пользователя
VitaliyT
Супермодератор
Сообщения: 942
Зарегистрирован: 05 фев 2015, 22:33
Откуда: Тернопіль
Зовут: Віталій
Благодарил (а): 4006 раз
Поблагодарили: 1507 раз

Цитрусові із Oscar Tintori

Сообщение VitaliyT » 20 июн 2017, 20:16

Виникли питання щодо цитрусових рослин, відповідної теми про обговорення не знайшов, тому вирішив створити нову тему.
Також ділимось питаннями, фотографіями, і т.д...
Цитруси приїхали без шкідників, помаленько адаптовуються, скинули трохи листків. Посаджені в торф з дренажом, в 20-му горшку він дрібніший, а в 22-му доволі крупний, торф дуже влагойомкий, зверху просихає, а знизу мокрий і зимою буде легко залити цитрус. Хочу спитатись хтось вже робив перевалку, пересадку, в якому стані корнева система?
20.jpg
22.jpg


Василиса Премудрая
Модератор
Сообщения: 521
Зарегистрирован: 29 май 2015, 22:07
Откуда: Жемчужина у моря
Зовут: Ирина
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 1002 раза

Re: Цитрусові із Oscar Tintori

Сообщение Василиса Премудрая » 20 июн 2017, 23:27

Я пересадила АМОА-8, корневая в норме, пересаживала, потому что корни были в дренажном отверстии.
Меня поразило состояние растений - темно-зеленые блестящие листья, без малейших признаков вредителей и болячек. Такого насыщенного цвета на домашних не наблюдаю, может потому что стоят на открытом солнце. Грунт стандартный для итальянцев - глина с мелкими камушками, очень плотный

Аватара пользователя
VitaliyT
Супермодератор
Сообщения: 942
Зарегистрирован: 05 фев 2015, 22:33
Откуда: Тернопіль
Зовут: Віталій
Благодарил (а): 4006 раз
Поблагодарили: 1507 раз

Re: Цитрусові із Oscar Tintori

Сообщение VitaliyT » 03 сен 2018, 19:30

Поділюсь враженням сьогоднішньою покупкою із Тінторі. Замітив Тінторі поміняли свій фірмовий грунт, купляв 20-й горшок, чи поміняли в 22-му не знаю. Замінили на легкий рижий торф крупної фракції і майже без камішків. Взагальному сподобалось, можна не пересаджувати. Доречі це перший раз із шкідником приїхало, а так все як і завжди супер.
KBzK8Wbtqaw.jpg
Цитрусовий листовий мінер
(листовой минер)

Аватара пользователя
evgeniya.stoganenko
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 06 авг 2018, 16:54
Откуда: Запорожье
Зовут: Евгения
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: Цитрусові із Oscar Tintori

Сообщение evgeniya.stoganenko » 04 сен 2018, 10:26

А как Вы там сделали заказ? Как с оплатой и доставкой?

Аватара пользователя
VitaliyT
Супермодератор
Сообщения: 942
Зарегистрирован: 05 фев 2015, 22:33
Откуда: Тернопіль
Зовут: Віталій
Благодарил (а): 4006 раз
Поблагодарили: 1507 раз

Re: Цитрусові із Oscar Tintori

Сообщение VitaliyT » 04 сен 2018, 12:47

Заказ робився колективний на Facebook, там є група "ЦИТРУСОВЫЕ - обмен опытом по выращиванию дома Citrus -sharing experiences"
Слідкуйте, можливо ще буде один заказ. Мені одна рослина в 20-му горшку обійшлась в 1200.

Stasik
Местный
Сообщения: 226
Зарегистрирован: 18 июн 2016, 02:10
Откуда: Ztm
Зовут: Stasik
Благодарил (а): 94 раза
Поблагодарили: 162 раза

Re: Цитрусові із Oscar Tintori

Сообщение Stasik » 04 сен 2018, 13:17

VitaliyT писал(а):Заказ робився колективний на Facebook, там є група "ЦИТРУСОВЫЕ - обмен опытом по выращиванию дома Citrus -sharing experiences"
Слідкуйте, можливо ще буде один заказ. Мені одна рослина в 20-му горшку обійшлась в 1200.

Віталій, але ж рослини можна було купити певних сортів, які вже завезли. Можливості вибору з катологу не було, вірно?
Ab altero expectes, alteri quod feceris

Изображение

Аватара пользователя
VitaliyT
Супермодератор
Сообщения: 942
Зарегистрирован: 05 фев 2015, 22:33
Откуда: Тернопіль
Зовут: Віталій
Благодарил (а): 4006 раз
Поблагодарили: 1507 раз

Re: Цитрусові із Oscar Tintori

Сообщение VitaliyT » 04 сен 2018, 13:27

Stasik писал(а):
VitaliyT писал(а):Заказ робився колективний на Facebook, там є група "ЦИТРУСОВЫЕ - обмен опытом по выращиванию дома Citrus -sharing experiences"
Слідкуйте, можливо ще буде один заказ. Мені одна рослина в 20-му горшку обійшлась в 1200.

Віталій, але ж рослини можна було купити певних сортів, які вже завезли. Можливості вибору з катологу не було, вірно?

Станіслав, можливість вибору є. Ще до того як будуть завозити рослини можна писати свій список сортів. А вже як завезуть то ні, пропонують лише вільні рослини які залишились.


Вернуться в «Европейские питомники цитрусовых»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя