Танжело Pearl

Модераторы: ivan3103, Таня

Аватара пользователя
Forward

Орден за заслуги Орден уникальности
Местный
Сообщения: 813
Зарегистрирован: 17 дек 2014, 08:35
Награды: 2
Откуда: Киев, дача в Крыму
Зовут: Forward
Благодарил (а): 182 раза
Поблагодарили: 661 раз

Танжело Pearl

Сообщение Forward » 14 фев 2019, 10:55

Я бачу, стають все більш популярними гібриди мандаринів з іншими цитрусовими. Що не дивує, а навпаки.
Зокрема в нас тут вже є опис кількох танжело.
Це мене спонукало згадати як минулої осені(на початку вересня) з Іллею ми дегустували танжело Пьорл, плоди якого я привіз з Києва.
Ці плоди продавалися, наприклад у "Варусі" в Києві, тижні три у серпні.
Плоди бУли, певно з південної Африки, отже достигають там вони десь взимку. По літературі стиглість з листОпада.
Мені ті плоди бУли тоді дуже до вподоби - соковиті, з яскравим але не різким, повним свіжості і життя, смаком.
З них, на мою думку, можуть бути прекрасні соки та коктейлі.
Баланс фруктози та лимонної кислоти, приблизно як у Мінеоли. І якщо їх смаки порівнювати, то смак Пьорла, на мій погляд, більш цікавий та оригінальний, більш живий. Хоча Мінеолу я дуже ціную та завжди її плоди купую. Моя друга половинка, що приймала участь у дегустації, відзначала що дуже гарний смак, але для неї трішки забагато кислинки.
Фото плодів я позичаю з сайту Каліфорнійського університету, якщо знАйду свої фото зроблені тоді у Іллі, додам пізніше:

1.jpg
2.jpg


Походження сорту, відповідно до інформації на цьому сайті, грейпфрут Imperial x 'мандарин Willowleaf.
Не можу щось пЕвне казати стосовно морозостійкості, але зазначу що в мене на не опалювальній лоджії всю зиму сіянці Пьорла, які проросли відносно нещодавно у жовтні-листОпаді 2018-го, всю зиму не виглядали пригніченими. Що цікаво, сіянець, причому один з пари пророслої з однієї насінини, в січні почав ріст і нині його продовжує. Хоча середньодобова температура на лоджіїї навіть зараз нижча від +8С.
Изображение


Вернуться в «Гибриды мандаринов: тангоры, танжело и др.»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость