Цитрусові у Карпатах

Уважаемые форумчане! В это ветке мы рассказываем о своих коллекциях растений. Есть ко всем просьба в начале своей темы размещать список ваших растений. Это позволит легче ориентироваться другим пользователям и сделает работу форума более удобной.

Модератор: Влад Пулика

Аватара пользователя
Julia
Освоившийся
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 06 ноя 2016, 17:00
Откуда: Івано-Франківськ, Делятин
Зовут: Юлія.
Благодарил (а): 311 раз
Поблагодарили: 390 раз

Re: Цитрусові у Карпатах

Сообщение Julia » 19 окт 2017, 20:09

Обробила ще того тижня, дякую за пораду.
2 лимона зняла, ще 2 - висять на дереві. Сьогодні спробувала який на смак недозрівший лимон- є невелика гіркота в шкірці, дуже соковита і дуже кисла м"якоть і декілька недозрівших кісточок.
IMG_1028.JPG
IMG_1036.JPG


Аватара пользователя
Julia
Освоившийся
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 06 ноя 2016, 17:00
Откуда: Івано-Франківськ, Делятин
Зовут: Юлія.
Благодарил (а): 311 раз
Поблагодарили: 390 раз

Re: Цитрусові у Карпатах

Сообщение Julia » 30 июн 2018, 11:01

Давненько нічго не писала, але переповнюють емоції і хочу з вами поділитись.
Плануючи відпустку, постало питання - як бути з цитрусами, кому довірити своє "багатство" на 10 днів :hi_hi_hi:, а чоловік переживав за рибок, а нашу кицю Мурочку якась сволота вкрала ще в березні, :-( ...стільки часу вже пройшло, але без сліз говорити і писати про неї не можу! :cry_ing:
Вложения
IMG_2817.JPG
IMG_2791.JPG

Аватара пользователя
Julia
Освоившийся
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 06 ноя 2016, 17:00
Откуда: Івано-Франківськ, Делятин
Зовут: Юлія.
Благодарил (а): 311 раз
Поблагодарили: 390 раз

Re: Цитрусові у Карпатах

Сообщение Julia » 30 июн 2018, 11:18

Повертаючись додому готувала себе, що може не дорахуюсь 1-2 шт, бо поливати попросили хлопчину з роботи, а він у цій справі справжній новачок. :hi_hi_hi: Але я не повірила своїм очам....зацвіли вперше багато сортів, жодна зав"язь не обпала, всіх просто не впізнати :ya_hoo_oo:
Вложения
IMG_3829.JPG
Інжир
IMG_3826.JPG
Dancy
IMG_3790.JPG
Vaniglia апел.
IMG_3288.JPG
Foliis varieg.
IMG_3819.JPG
Кукле
IMG_3823.JPG
Carvalhal

Аватара пользователя
Julia
Освоившийся
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 06 ноя 2016, 17:00
Откуда: Івано-Франківськ, Делятин
Зовут: Юлія.
Благодарил (а): 311 раз
Поблагодарили: 390 раз

Re: Цитрусові у Карпатах

Сообщение Julia » 30 июн 2018, 12:15

Хочу розповісти про Італію, а саме про Перуджу, регіон Умбрія. За 10 днів перебування я тільки 1 раз побачила цитруси, і то в магазині, і ціна аж 35 євро за невеликий саджанець лимона, висотою десь 30 см, був ще каламондин і кумкват з плодами, але ціни не було. Заглядала на балкони і тераси, але крім квітів італійці нічого їстівного не вирощують.
Лавр росте на кожному кроці, використовують як живопліт, або формують як парасольку.
IMG_3383.JPG
IMG_3385.JPG
IMG_3778.JPG

Гранат також росте замість паркана, але плодів немає, тільки багато цвіту.
IMG_3435.JPG

І звісно - оливки, ростуть цілі плантації, і також виноград - не видно де закінчується посадження.
IMG_3437.JPG
IMG_3479.JPG
Бутлі для олії

Аватара пользователя
Julia
Освоившийся
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 06 ноя 2016, 17:00
Откуда: Івано-Франківськ, Делятин
Зовут: Юлія.
Благодарил (а): 311 раз
Поблагодарили: 390 раз

Re: Цитрусові у Карпатах

Сообщение Julia » 30 июн 2018, 12:20

IMG_3438.JPG

Інжир росте на кожному кроці
IMG_3431.JPG

І магнолія, просто величезні дерева з величезними квітами, якраз відкрила пару квіток
IMG_3376.JPG

Stasik
Местный
Сообщения: 226
Зарегистрирован: 18 июн 2016, 02:10
Откуда: Ztm
Зовут: Stasik
Благодарил (а): 94 раза
Поблагодарили: 162 раза

Re: Цитрусові у Карпатах

Сообщение Stasik » 30 июн 2018, 12:54

Julia писал(а):Повертаючись додому готувала себе, що може не дорахуюсь 1-2 шт, бо поливати попросили хлопчину з роботи, а він у цій справі справжній новачок. :hi_hi_hi: Але я не повірила своїм очам....зацвіли вперше багато сортів, жодна зав"язь не обпала, всіх просто не впізнати :ya_hoo_oo:

Який сорт інжиру на фото?
Ab altero expectes, alteri quod feceris

Изображение

Аватара пользователя
Julia
Освоившийся
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 06 ноя 2016, 17:00
Откуда: Івано-Франківськ, Делятин
Зовут: Юлія.
Благодарил (а): 311 раз
Поблагодарили: 390 раз

Re: Цитрусові у Карпатах

Сообщение Julia » 30 июн 2018, 13:07

Stasik писал(а):Який сорт інжиру на фото?

Я не знаю сорту, це вперше так багато вродив, того року було тільки 2 плода, але не достигли і відпали.

Stasik
Местный
Сообщения: 226
Зарегистрирован: 18 июн 2016, 02:10
Откуда: Ztm
Зовут: Stasik
Благодарил (а): 94 раза
Поблагодарили: 162 раза

Re: Цитрусові у Карпатах

Сообщение Stasik » 30 июн 2018, 19:11

Заглядала на балкони і тераси, але крім квітів італійці нічого їстівного не вирощують.
Лавр росте на кожному кроці, використовують як живопліт, або формують як парасольку. IMG_3383.JPGIMG_3385.JPGIMG_3778.JPG
Гранат також росте замість паркана, але плодів немає, тільки багато цвіту. IMG_3435.JPG
І звісно - оливки, ростуть цілі плантації, і також виноград - не видно де закінчується посадження. IMG_3437.JPGIMG_3479.JPG[/
В італійців дуже часто на терасах або балконах можна зустріти лимони в горщиках, навіть в Римі є невеличкі акуратні дворики, де ростуть мандарини, Мушмула, лимони, пальми у відкритому ґрунті.
Ab altero expectes, alteri quod feceris

Изображение

Аватара пользователя
Julia
Освоившийся
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 06 ноя 2016, 17:00
Откуда: Івано-Франківськ, Делятин
Зовут: Юлія.
Благодарил (а): 311 раз
Поблагодарили: 390 раз

Re: Цитрусові у Карпатах

Сообщение Julia » 30 июн 2018, 19:31

Stasik писал(а):В італійців дуже часто на терасах або балконах можна зустріти лимони в горщиках, навіть в Римі є невеличкі акуратні дворики, де ростуть мандарини, Мушмула, лимони, пальми у відкритому ґрунті.

Сама дивувалась,бо думала привезти всьо, що б попалось на очі,всюди лавр, інжир, інколи абрикоси і персики, пальми, багато олеандрів.

Stasik
Местный
Сообщения: 226
Зарегистрирован: 18 июн 2016, 02:10
Откуда: Ztm
Зовут: Stasik
Благодарил (а): 94 раза
Поблагодарили: 162 раза

Re: Цитрусові у Карпатах

Сообщение Stasik » 30 июн 2018, 19:59

Julia писал(а):
Stasik писал(а):В італійців дуже часто на терасах або балконах можна зустріти лимони в горщиках, навіть в Римі є невеличкі акуратні дворики, де ростуть мандарини, Мушмула, лимони, пальми у відкритому ґрунті.

Сама дивувалась,бо думала привезти всьо, що б попалось на очі,всюди лавр, інжир, інколи абрикоси і персики, пальми, багато олеандрів.

Так це вам потрібно було їхати в Португалію :hi_hi_hi: На відміну від італійців, у португальців, у багатьох в дворах я бачив лимони і мандарини, які росли просто перед будинками у відкритому ґрунті і інжири в них в дворах величезні, в Італії такі не зустрічалися.
P.S бутлі-деміджони на фото скоріше для вина ніж для олії :-)
Ab altero expectes, alteri quod feceris

Изображение


Вернуться в «Наши коллекции»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 10 гостей