Шелковица. В общем о выращивании, и в частности о прививках.

Модератор: Sergiy

Аватара пользователя
Status quo
Освоившийся
Сообщения: 191
Зарегистрирован: 04 окт 2015, 21:20
Откуда: Черкаси
Зовут: Костянтин
Благодарил (а): 237 раз
Поблагодарили: 251 раз

Re: Шелковица. В общем о выращивании, и в частности о прививках.

Сообщение Status quo » 05 июл 2016, 18:57

Алекс я чув і підтвердити можу на власному досвіді. Ріс у мене шовкун, років 7, плодоношення звичайно не було. Обпиляв його добре минулого року і нашепив за кору цукрової шовковиці, в цьому році вже декілька ягідок на прищепах начепилось.
В Вашому випадку, я б все ж не поспішав, бо, можливо, - це особливість сорту... якщо саджанець дійсно сортовий, а не сіянець-шовкун. Як варіант - гілку-другу перещипити, буде дерево-сад :co_ol:


datura01
Сообщения: 47
Зарегистрирован: 21 мар 2017, 13:03
Откуда: Severodonezk
Зовут: sergei
Благодарил (а): 29 раз
Поблагодарили: 73 раза

Re: Шелковица. В общем о выращивании, и в частности о прививках.

Сообщение datura01 » 12 май 2017, 10:00

У меня на пасеке ( 1 га земли с растениями от старого хозяина), 9 деревьев шелковицы. Четыре дерева явно посажены, а остальные самосевом. Все разные, белая, красная, черная и все разного вкуса. 2 из них не плодоносят (деревьям лет по 25-30), одно в позапрошлом году обрезал ( сильно наклонилась над ульями), та часть, что осталась начала плодоносить, немного но плоды появились.

viktor
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 27 фев 2017, 03:21
Откуда: Pensacola,Fl
Зовут: Виктор
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 99 раз

Re: Шелковица. В общем о выращивании, и в частности о прививках.

Сообщение viktor » 17 ноя 2020, 05:03

У нас на задньому дворі росте шовковиця, під час харрикейну Саллі два місяця тому з неї здуло все листя, залишилися голі гілки.Потім дивимося почали з'являтися молоді листочки, а з листочками ягоди, і ось через два місяці ягоди почали дозрівати ..... Смааааачні.....,смачніші ніж були в квітні .Знову вареники будемо їсти :hi_hi_hi:
resized-DSC04536.JPG
resized-DSC04535.JPG
resized-DSC04534.JPG
resized-DSC04531.JPG
resized-DSC04529.JPG
resized-DSC04528.JPG


Вернуться в «Плодовый сад»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 7 гостей