Вирощування міцелію в домашніх умовах

Модератор: Sergiy

Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 26 сен 2016, 23:31

Давно думав, щоб створити цю тему. Знання були, а досвіду малувато, а копіювати текст і рекомендації з інтернету всі вміють. Отже зробити міцелій грибів в домашніх умовах і невеликих об'ємах можна. Цілі бувають різні, наприклад хтось хоче зробити міцелій для себе, хтось розмножити куплений міцелій і т.д… Зараз багато хороших відео на youtube, статей в інтернеті, технологія у всіх різна, а загальні принципи залишаються однакові. Я буду описувати технологію, яку я перевірив практикою із моїм мінімальним набором інвентарю, я не міколог і не ботанік і лабораторними навивками не володію, всьому вчився сам і пробував це все на практиці. Отже, що нам потрібно:
1. Автоклав або скороварка я користуюсь ось такою, на крайній випадок каструля.
IMG_0252.JPG

2. Пробірки
3. Ватно-марлеві пробки(Вата + Марля або бинт)
4. Пінцет
5. Спиртовка
6. Спирт
7. Агар
8. Банки Твіст 0,5л. з кришками
9. Пакети zip lock
10. Фольга
11. Зерно (Пшениця, Ячмінь, Овес)
12. Гриб, міцелій, культура, спори…
Последний раз редактировалось Igor.ua 27 сен 2016, 00:10, всего редактировалось 2 раза.
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."


Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 26 сен 2016, 23:47

Приготування зерна
I. Етап "Промивка"
1. Беремо зерно, в моєму випадку ячмінь, промиваємо кілька разів звичайною водою, щоб зменшити кількість сміття пилу. Заливаємо водою і залишаємо приблизно на добу.
IMG_0231.JPG

2. Через певний період часу зливаємо воду, зерно вже набрало достатню кількість води.
IMG_0233.JPG

3. Перекидаємо його в каструлю, заливаємо кип'ятком і ставимо на плиту доводимо до кипіння.
IMG_0235.JPG

4. Коли вода закипіла, її потрібно злити, якщо залишити зерно в ній воно розвариться. Далі висипаємо зерно на картон, або рушник. Ці матеріали заберуть надлишок вологи
IMG_0238.JPG
Вложения
IMG_0240.JPG
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."

Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 27 сен 2016, 00:09

II. Етап. Стерилізація
Через кілька хвилин, розсипаємо зерно в банки, а зверху накриваємо фольгою складеною у двоє.
IMG_0247.JPG

На дно скороварки, ставимо тканину, щоб банки не тріснули.
IMG_0248.JPG

Заливаємо воду і ставимо на плиту
IMG_0250.JPG


Стерилізація
Тут багато думок і припущень, на які я досі шукаю відповіді, дана скороварка не є автоклавом тому стерилізація, проводиться під меншим тиском, хтось можливо буде використовувати звичайну каструлю. Виникає питання скільки часу стерилізувати? А нам потрібно пам'ятати, що ми вбиваємо не тільки бактерії а й спори, а спори мають захисну оболонку. Практика показує що самий дієвий метод це - Тиндалізація або Дробова стерилізація
Тиндалізація - спосіб стерилізації, запропонований Дж. Тіндалем . Полягає в дробовій обробці рідин і харчових продуктів в текучій парі при 100 °С або при трьох- чотирикратному нагріванні їх до 100—120 °С неповним в 24 ч . За цей час спори бактерій, що вижили при 100 °С, проростають, і що вийшли з них вегетативні клітки бактерій гинуть при подальшому нагріванні. Т. застосовують для стерилізації лікарських препаратів, а також для так званої гарячої консервації харчових продуктів в спеціальних апаратах з терморегуляторами.
Я стерилізую 3 рази по 30 хв. з інтервалом 1 день а інколи 2-3 дня. Після цього банки стояли тиждень, і стороннього росту у них не було.
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."

Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 27 сен 2016, 00:22

-
Последний раз редактировалось Igor.ua 25 май 2017, 10:15, всего редактировалось 1 раз.
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."

Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 27 сен 2016, 00:35

Ноу-хау із zip пакетами :-)
Більшість книг і статей пишуть, щоб отримати міцелій із плодового тіла гриба, треба із середини взяти маленький кусочок і помістити на скошений агар. Я вважаю, що краще вже готовий міцелій пересадити на агар, а гриби підсушити і помістити в zip пакет. З часом гриб починає покриватись міцелієм, для експерименту я взяв стерильне зерно і добавив в пакет з гливою ось результати :hi_hi_hi:
IMG_0270.JPG
IMG_0269.JPG
IMG_0294.JPG
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."

Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 27 сен 2016, 00:43

-
Последний раз редактировалось Igor.ua 25 май 2017, 10:16, всего редактировалось 1 раз.
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."

Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 27 сен 2016, 00:50

Деякі штами дублюються через агар
IMG_0344.JPG

IMG_0277.JPG

Пам'ятайте "Все в наших руках" :hi_hi_hi:
IMG_0352.JPG
Последний раз редактировалось Igor.ua 25 май 2017, 10:18, всего редактировалось 1 раз.
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."

Nataliy
Освоившийся
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 02 авг 2016, 19:58
Откуда: Шепетівка
Зовут: Наталія
Благодарил (а): 462 раза
Поблагодарили: 95 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Nataliy » 27 сен 2016, 11:27

Дуже цікаво !!! :co_ol:

Аватара пользователя
Heet
Местный
Сообщения: 622
Зарегистрирован: 06 май 2016, 10:33
Откуда: Полтава
Зовут: Виталий
Благодарил (а): 1460 раз
Поблагодарили: 832 раза

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Heet » 27 сен 2016, 12:52

Я забытые в гараже бутерброды в мусор выбрасываю - аж он як - разбрасываюсь ценным мицелием! :-)

Игорь, ни в коем случае не хотел Вас обидеть - просто шутка. Тема очень интересна и познавательна, продолжайте пожалуйста!
Изображение

Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 27 сен 2016, 14:23

Heet писал(а):Я забытые в гараже бутерброды в мусор выбрасываю - аж он як - разбрасываюсь ценным мицелием! :-)
Игорь, ни в коем случае не хотел Вас обидеть - просто шутка. Тема очень интересна и познавательна, продолжайте пожалуйста!


И не стыдно? Надо было взять кусочек твердого сыра, приложить к бутерброду, несколько дней и вуаля дорогущий сыр с плесенью :ti_pa: А а вы в мусор? :ni_zia: :-) :-)
Последний раз редактировалось Igor.ua 27 сен 2016, 14:47, всего редактировалось 1 раз.
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."


Вернуться в «Грибоводство»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей