Вирощування міцелію в домашніх умовах

Модератор: Sergiy

Alex100
Местный
Сообщения: 328
Зарегистрирован: 21 июн 2016, 10:34
Откуда: Алматы
Зовут: Александр
Благодарил (а): 304 раза
Поблагодарили: 461 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Alex100 » 27 сен 2016, 14:47

А сыр сам по себе в холодильнике дорожает. Если забыть о нём на некоторое время :hi_hi_hi:

А если серьёзно - впечатляет, импонирует и вдохновляет как подход, так и результаты. Видна теоретическая подготовка, а также прилежность в практической реализации. Вот такому человеку, я думаю, под силу и лабораторию по микроклональному размножению создать "на кухне" :co_ol:


Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 02 окт 2016, 21:01

Стерильний компостний субстрат на основі соломи, був зроблений посів спорами шампіньйона із флакона ось результат :smu:sche_nie:
Вложения
IMG_0491.JPG
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."

Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 02 окт 2016, 21:04

Резервую нові культури(штами) на деревині для зберігання.
Вложения
IMG_0486.JPG
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."

Snejka
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 15 июн 2018, 23:59
Откуда: Черкассы
Зовут: Марина
Благодарил (а): 138 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Snejka » 28 июн 2020, 10:18

Igor.ua писал(а):Резервую нові культури(штами) на деревині для зберігання.
IMG_0486.JPG



Ігор, дякую за цікаву тему. :ro_za:
Розкажіть будь ласка, скільки можна зберігати резервні копії? Як зараз Ваше грибоводство проживає?

Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 15 июл 2020, 00:09

Snejka писал(а):Ігор, дякую за цікаву тему. :ro_za:
Розкажіть будь ласка, скільки можна зберігати резервні копії? Як зараз Ваше грибоводство проживає?

Вітаю Марина, практика показує що не дуже довго. Рано чи пізно заселяється зелена пліснява і вся культура стає зараженою. На пробірках зберігати безпечніше… На даний момент відновлюю і удосконалюю технологію, а також збираю колекцію культур, шукаю міцелій лимонної і розової гливи, та інших екзотичних грибів.
По грибам(видам) на яких я зупинився, це однозначно глива(вёшенка), а особливо мені на смак сподобалась глива королівська(Pleurotus eryngii) це просто бомба, смак вигляд гриба… можна за білими в ліс не ходити, а вирощувати свої)))
Вложения
IMG_2418(2).JPG
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."

Snejka
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 15 июн 2018, 23:59
Откуда: Черкассы
Зовут: Марина
Благодарил (а): 138 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Snejka » 18 авг 2020, 13:08

:cool_cool:
Клас.
Ігор бажаю Вам нових досягнень в цій чудовій, та не легкій справі.
А я тільки намагаюсь знайти спільну мову з грибами. Поки правда не зовсім вдало, але на все свій час і практика)))
Пробувала садити вешинку звичайну( не вдало), було занадто жарко. Пробувала Шиитаке, але виросло щось не зрозуміле і кумедне :du-ra: . Міцелій був покупний з інтернет магазину.

Аватара пользователя
Igor.ua

Медаль за заслуги
Местный
Сообщения: 264
Зарегистрирован: 02 апр 2015, 22:08
Награды: 1
Откуда: Івано-Франківськ
Зовут: Ігор Ігорович
Благодарил (а): 365 раз
Поблагодарили: 928 раз

Re: Вирощування міцелію в домашніх умовах

Сообщение Igor.ua » 25 авг 2020, 21:52

Дякую! І у вас все вийде :a_g_a: головне бажання і трохи вільного часу. В якості субстрату використайте солому, сіно або в крайньому випадку скошену траву. З пеньками буде дуже довго, малий врожай і не завжди можна дочекатися грибів. Не знаю чому так хвалять Шиитаке, мені на смак не сподобались, якось купив у магазині, щоб спробувати на мою думку звичайна глива смачніша, по часу вирощування виходить швидше і більше грибів. Зараз бум в інтернеті на Їжовик гребінчастий, всі вирощують бо його лікарські властивості, дуже цінні відновлюють нейрони мозку. Я одного разу пожарив, щось воно не те…. Можливо в сирому, або сушеному ще піде, а так то не дуже))) Пробуйте це захоплення дуже цікаве, десь два тижні тому зробив 2 блоки штаму P-80, зараз блоки пішли на плодоношення, але то лопухи виросли пізніше добавлю фото. Якщо є питання, або потрібна консультація, пишіть в приватні повідомлення з радіюсть відповім :uch_tiv:
Цитрусоводи, як олігархи - всі кутки зеленню забиті, а їм все мало... і мало ..."


Вернуться в «Грибоводство»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя